CANDY BAR A SVADOBNÁ TORTA V PODANÍ NESTVILLE CHOCOLATE

Priamo v Nestville Parku ponúka čokoládovňa sladký bar plný chutných koláčikov, čokoládových praliniek, dražovaných výrobkov na podnosoch a etážeroch, ktoré Vám privezú a prestrú bez starostí! Rozmýšľate nad darčekmi pre hostí? Čokoládky a bonbóny povedia úprimné a sladké ďakujeme za vás. Špecifická sladkosť, ktorá je romantickejšia ako všetky ostatné, a to je práve ručne vyrábaná čokoláda.

CANDY BAR A SVADOBNÁ TORTA V PODANÍ NESTVILLE CHOCOLATE

OBRAD V HISTORICKEJ ZVONICI ČI V PRIESTOROCH VÝROBY JEDINEJ WHISKY NA SLOVENSKU

Ponúkame Vám možnosť povedať si svoje áno priamo v historickej zvonici, pár krokov od priestorov Vašej svadobnej hostiny! Čarovnú atmosféru doplní výzdoba a vonkajšie priestory vysvätenej zvonice.

V súčasnosti je Nestville Whisky prvou najstaršou a stále jedinou whisky na Slovensku. V priestoroch Nestville Distillery zrú viac ako 4 milióny litrov whisky destilátu vo viac ako 20 000 sudoch, pri ktorých Vám vystrojíme nezabudnuteľný obrad pre Vás i Vašich hostí!

OBRAD V HISTORICKEJ ZVONICI ČI V PRIESTOROCH VÝROBY JEDINEJ WHISKY NA SLOVENSKU

UBYTOVANIE V NESTVILLE APARTMENTS

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v apartmánoch, ktoré na prvý pohľad upútajú svojim jedinečným štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

UBYTOVANIE  V NESTVILLE APARTMENTS

SVADOBNÉ FOTENIE V NESTVILLE PARKU A S NESTVILLE HORSES

Zachyťte momenty Vášho veľkého dňa v krásnych zákutiach areálu Nestville Parku. Ponúkame Vám aj jedinečné fotenie na kráľovských frízskych koňoch, ktoré urobí Váš deň nezabudnuteľným.

SVADOBNÉ FOTENIE  V NESTVILLE PARKU  A S NESTVILLE HORSES